گزارشهای تصویری

گالری عکسهای دهمین جشنواره علمی اجرایی بهداشت محیط گالری عکسهای سومین همایش بین المللی بهداشت محیط گزارش تصویری: جلسه داوری دهمین جشنواره علمی بهداشت محیط جلسه بررسی مشکلات و چالشهای رشته بهداشت محیط برگزار شد گزارش تصویری: مراسم بزرگداشت دکتر مصداقی نیا گزارش تصویری: برگزاری کمپین روز جهانی زمین در سراسر ایران


دریافت فایلحمایت شوندگان

حمایت انجمن از برگزاری اولین همایش ریزگرد با رویکرد سلامت محور
به سایت امتیاز دهید:

روابط عمومی انجمن علمی بهداشت محیط ایران فرا رسیدن 11 اسفند، روز ملی بهداشت محیط را به همه اعضای خانواده بزرگ بهداشت محیط ایران تبریک عرض می نماید.

همه ساله در چنین روزی با پیام وزیر محترم بهداشت، روز ملی بهداشت محیط گرامی داشته شده و از زحمات فعالان عرصه بهداشت محیط کشور تقدیر به عمل می آید. اما در سال جاری از شور و حرارت هر ساله این مراسم کمی کاسته شده است. دلیل این مسئله این است که در تقویم فدراسیون بین المللی بهداشت محیط، روزی به نام "روز جهانی بهداشت محیط" وجود دارد که در دنیا گرامی داشته می شود. آنچه از شواهد و قرائن برمی آید قرار است که در سال آینده روزجهانی بهداشت محیط (26 سپتامبر مصادف با 4 مهر) بجای روز ملی بهداشت محیط در کشور ما گرامی داشته شود. البته این مسئله هنوز توسط مسئولین مربوطه تایید نشده و در حد گمانه زنی می باشد.

 

انجمن علمی بهداشت محیط ایران امیدوار است که با مشخص شدن این تاریخ در تقویم رویدادهای کشورمان، پنجمین جشنواره علمی بهداشت محیط (که قرار بود در تاریخ 11 اسفند برگزار گردد و بهمین علت به تعویق افتاد) را در روز بهداشت محیط (ملی یا جهانی) برگزار نماید.

 

برای کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با روز جهانی بهداشت محیط می توانید لینک زیر را ملاحظه نمایید

روز جهانی بهداشت محیط

 

 

پایان خبر

 

 

 

 

 نوشته شده توسط : mhimokhtari  |  تاریخ ارسال : يكشنبه، 11 اسفند ماه، 1392  |   موضوع: News  |   بازدید: 8278

کاربرانی که به این خبر امتیاز داده اند.(قرمز رأی منفی و آبی رأی مثبت):

مرتبط باموضوع :

 تغییر عنوان گرایشهای رشته بهداشت محیط نهایی شد  [ دوشنبه، 26 مهر ماه، 1395 ] 2420 مشاهده
 
نام شما: [ کاربر جدید ]

نام شما (ضروری): 
ایمیل شما (ضروری): 
نظر:
کد امنیتی
کد امنیتی

  [ بازگشت ]

بازدیدکنندگان غیر عضو حق ارسال نظر و پیشنهاد در مورد مطالب این سایت ندارند .
برای استفاده از سرویسهای مخصوص کاربران عضو فرم عضویت را تکمیل نمائید .