گزارشهای تصویری

گالری عکسهای دهمین جشنواره علمی اجرایی بهداشت محیط گالری عکسهای سومین همایش بین المللی بهداشت محیط گزارش تصویری: جلسه داوری دهمین جشنواره علمی بهداشت محیط جلسه بررسی مشکلات و چالشهای رشته بهداشت محیط برگزار شد گزارش تصویری: مراسم بزرگداشت دکتر مصداقی نیا گزارش تصویری: برگزاری کمپین روز جهانی زمین در سراسر ایران


دریافت فایلحمایت شوندگان

حمایت انجمن از برگزاری اولین همایش ریزگرد با رویکرد سلامت محور
به سایت امتیاز دهید:

هیجدهمین همایش ملی بهداشت محیط در تاریخ ۲۴ و ۲۵ آذر ماه ۱۳۹۴ در شهر شیراز برگزار شد.

در این همایش که به میزبانی دانشگاه علوم پزشکی شیراز و با حضور بیش از  ۱۰۰۰ نفر شرکت کننده برگزار گردید  ۲۳ مقاله بصورت سخنرانی و ۶۳۳ مقاله بصورت پوستر ارا‌ئه گردید.  

 

 

دکتر منصوره دهقانی دبیر علمی همایش در مراسم افتتاحیه این همایش ضمن برشمردن اهداف برگزاری این همایش افزود امسال همایش بهداشت محیط برخلاف سال گذشته در دو روز برگزار خواهد شد و بهمین علت تعداد مقالات سخنرانی کاهش داشته است. وی با اشاره به اینکه ۷۹۱ مقاله به دبیرخانه ارسال شد، افزود: از این تعداد ۶۵۶ مقاله پذیرفته شدند که ۲۳ مورد به شکل سخنرانی و مابقی در قالب پوستر در کنگره ارائه می شوند. وی خاطر نشان کرد از مجموعه مقالات پذیرفته شده ۵۴ درصد شامل ۳۵۴ مقاله در حوزه مدیریت آب و فاضلاب، ۲۵ درصد شامل ۱۶۴ مقاله در حوزه کلیات بهداشت محیط، ۱۳ درصد شامل ۸۷ مقاله در حوزه مدیریت پسماند و هشت درصد شامل ۵۱ مقاله در زمینه آلودگی هوا بوده است. وی خاطر نشان کرد در حاشیه برگزاری کنگره هشت کارگاه آموزشی نیز برگزار خواهد شد.

دکتر مصداقی نیا رئیس انجمن علمی بهداشت محیط ایران نیز در مراسم افتتاحیه همایش با اعلام اینکه نزدیک به 25 درصد بیماریهای مردم مرتبط با عوامل محیطی است خواستار تغییر گرایش پایان نامه های بهداشت محیط در جهت شناسایی و کنترل عوامل محیطی این بیماریها شد.

دکتر صادق نیت رئیس مرکز سلامت و محیط کار وزارت بهداشت از دیگر سخنرانان مراسم افتتاحیه همایش بود که طی سخنان خود به لزوم توجه بیشتر به بهداشت محیط تاکید نمود و از تلاش فعالین جامعه بهداشت محیط ایران تقدیر نمود.

در مراسم اختتامیه این همایش که بعدازظهر چهارشنبه 25 آذرماه در سالن صدرا و سینای دانشگاه علوم پزشکی شیراز برگزار شد از پیشکسوتان، اساتید و برگزیدگان همایش تقدیر به عمل آمد. برگزیدگان همایش در دو بخش سخنرانی و پوستر به شرح زیر اعلام شدند

 

در بخش پوستر برتر

1-      فاطمه فرجی قاسمی

2-      مهندس بابک کاکاوندی

3-     دکتر حسن هاشمی

 

در بخش سخنرانی برتر

1-      دکتر مهناز نیک آیین

2-      دکتر محمد حسینی

3-      دکتر حمید کاریاب

4-      مهندس مهدی هادی

 

 

 

پایان خبر

 

 نوشته شده توسط : mhimokhtari  |  تاریخ ارسال : جمعه، 27 آذر ماه، 1394  |   موضوع: Conference  |   بازدید: 2668

کاربرانی که به این خبر امتیاز داده اند.(قرمز رأی منفی و آبی رأی مثبت):

مرتبط باموضوع :

 اعلام فراخوان دومین همایش بین المللی بهداشت محیط  [ يكشنبه، 18 تير ماه، 1396 ] 3889 مشاهده
 
نام شما: [ کاربر جدید ]

نام شما (ضروری): 
ایمیل شما (ضروری): 
نظر:
کد امنیتی
کد امنیتی

  [ بازگشت ]

بازدیدکنندگان غیر عضو حق ارسال نظر و پیشنهاد در مورد مطالب این سایت ندارند .
برای استفاده از سرویسهای مخصوص کاربران عضو فرم عضویت را تکمیل نمائید .