گزارشهای تصویری

گالری عکسهای دهمین جشنواره علمی اجرایی بهداشت محیط گالری عکسهای سومین همایش بین المللی بهداشت محیط گزارش تصویری: جلسه داوری دهمین جشنواره علمی بهداشت محیط جلسه بررسی مشکلات و چالشهای رشته بهداشت محیط برگزار شد گزارش تصویری: مراسم بزرگداشت دکتر مصداقی نیا گزارش تصویری: برگزاری کمپین روز جهانی زمین در سراسر ایران


دریافت فایلحمایت شوندگان

حمایت انجمن از برگزاری اولین همایش ریزگرد با رویکرد سلامت محور
به سایت امتیاز دهید:

در شصت و نهمين نشست مجمع جهانی بهداشت که در روز ششم خرداد 95 (27 می 2016 ) در شهر ژنو برگزار گرديد، جايزه يک عمر تلاش برای پيشبرد سلامت عمومی از سوی خانم مارگارت چان مدير کل سازمان جهانی بهداشت به دکتر عليرضا مصداقی نيا، رئيس انجمن علمی بهداشت محیط ایران اهدا شد. در این مراسم که با حضور نمايندگان کليه کشورهای جهان از جمله مقامات وزارت بهداشت و سفير و نماينده کشورمان در سازمان ملل برگزار شد  جايزه 100 هزار دلاری دکتر لی به همراه تندیس یادبود به دکتر مصداقی نیا اهدا شد.

 

 

دکتر مصداقی نيا در سخنرانی خود در اين مراسم، دريافت اين جايزه را به نمايندگی از جامعه سلامت کشور باعث افتخار دانست و گفت: ترديدی نيست که کمک به آدميان و بهبود سلامت و بهروزی ايشان بزرگ ترين نعمت خداوندی است که ايزد تعالی به خادمان سلامت اعطا نموده است. وی  در پايان سخنان خود به شروع اجرايی سازی اهداف توسعه پايدار ملل متحد توسط کشورها اشاره و تاکيد کرد که به عنوان مشارکت کوچک در توسعه پايدار سلامت، بخش اعظم جايزه مالی خود را به برنامه سازی برای توسعه پايدار سلامت با محوريت دانشکده بهداشت دانشگاه علوم پزشکی تهران و ساير نقاط اختصاص خواهد داد. وی ابراز اميدواری کرد اين اقدام کوچک به تبديل جهان به آينده بهتر به نحوی که همه انسانها به طور پايدار به بهبود سلامت دست يابند، کمک کند.

اعضای هیئت مدیره انجمن علمی بهداشت محیط ایران این افتخار بزرگ را به ریاست انجمن، جناب دکتر مصداقی نیا و کلیه اعضای جامعه بهداشت محیط ایران تبریک عرض می نمایند.

 

لینک خبر از سازمان جهانی بهداشت

 

پایان خبر

 

 

 

 نوشته شده توسط : mhimokhtari  |  تاریخ ارسال : سه شنبه، 18 خرداد ماه، 1395  |   موضوع: News  |   بازدید: 1685

کاربرانی که به این خبر امتیاز داده اند.(قرمز رأی منفی و آبی رأی مثبت):

مرتبط باموضوع :

 درگذشت والده مکرمه ریاست انجمن علمی بهداشت محیط ایران  [ دوشنبه، 16 ارديبهشت ماه، 1398 ] 154 مشاهده
 نحوه اطلاع رسانی آزمونهای انجمن علمی بهداشت محیط ایران  [ سه شنبه، 14 شهريور ماه، 1396 ] 1089 مشاهده
 
نام شما: [ کاربر جدید ]

نام شما (ضروری): 
ایمیل شما (ضروری): 
نظر:
کد امنیتی
کد امنیتی

  [ بازگشت ]

بازدیدکنندگان غیر عضو حق ارسال نظر و پیشنهاد در مورد مطالب این سایت ندارند .
برای استفاده از سرویسهای مخصوص کاربران عضو فرم عضویت را تکمیل نمائید .