گزارشهای تصویری

جلسه بررسی مشکلات و چالشهای رشته بهداشت محیط برگزار شد گزارش تصویری: مراسم بزرگداشت دکتر مصداقی نیا گزارش تصویری: برگزاری کمپین روز جهانی زمین در سراسر ایران گزارش تصویری: اختتامیه اولین جشنواره ملی «بازیافت، هنر و خلاقیت» در جلسه هیئت مدیره مصوب شد: البرز میزبان همایش بهداشت محیط در سال 1397 گزارش تصویری:مجلس ترحیم مرحوم دکتر صادق حضرتی


دریافت فایلحمایت شوندگان

حمایت انجمن از برگزاری اولین همایش ریزگرد با رویکرد سلامت محور
به سایت امتیاز دهید:

اولین جلسه شوای سیاستگذاری سومین همایش بین المللی و بیست یکمین همایش ملی بهداشت محیط روز چهارشنبه 17 مرداد در شهر زنجان برگزار شد. در این جلسه ، دبیران علمی (دکتر مهراسبی) و اجرایی (دکتر پیدا) و کادر مدیریتی همایش و دکتر علیمحمدی (دبیراجرایی اولین همایش بین المللی) و دکتر مختاری (دبیراجرایی دومین همایش بین المللی) به نمایندگی از انجمن علمی بهداشت محیط ایران؛ حضور داشتند.  

 

 

در ابتدای جلسه گزارشی از اقدامات انجام شده تاکنون ارائه شد و سپس تجربیات همایشهای گذشته در بخشهای مختلف به بحث و تبادل نظر گذاشته شد. در انتهای این جلسه 4 ساعته نیز از امکانات زنجان برای برگزاری این همایش بازدید به عمل آمد.

 

به نظر می رسد با توجه به برنامه ریزی های انجام شده توسط دانشگاه علوم پزشکی زنجان، امسال همایش خوبی را شاهد خواهیم بود. برای اولین بار در تاریخ همایشهای بهداشت محیط (با توجه به شرایط خاص آب و هوایی زنجان) مقرر شده است که این همایش در تاریخ 7 الی 9 اسفند ماه برگزار گردد.

 

پایان خبر

 

 

 

 نوشته شده توسط : mhimokhtari  |  تاریخ ارسال : شنبه، 20 مرداد ماه، 1397  |   موضوع: Conference  |   بازدید: 386

کاربرانی که به این خبر امتیاز داده اند.(قرمز رأی منفی و آبی رأی مثبت):

مرتبط باموضوع :

 سخنراني اثرات تغييرات اقليم بر سلامت  [ شنبه، 14 ارديبهشت ماه، 1392 ] 2927 مشاهده
 
نام شما: [ کاربر جدید ]

نام شما (ضروری): 
ایمیل شما (ضروری): 
نظر:
کد امنیتی
کد امنیتی

  [ بازگشت ]

بازدیدکنندگان غیر عضو حق ارسال نظر و پیشنهاد در مورد مطالب این سایت ندارند .
برای استفاده از سرویسهای مخصوص کاربران عضو فرم عضویت را تکمیل نمائید .