گزارشهای تصویری

گالری عکسهای دهمین جشنواره علمی اجرایی بهداشت محیط گالری عکسهای سومین همایش بین المللی بهداشت محیط گزارش تصویری: جلسه داوری دهمین جشنواره علمی بهداشت محیط جلسه بررسی مشکلات و چالشهای رشته بهداشت محیط برگزار شد گزارش تصویری: مراسم بزرگداشت دکتر مصداقی نیا گزارش تصویری: برگزاری کمپین روز جهانی زمین در سراسر ایران


دریافت فایلحمایت شوندگان

حمایت انجمن از برگزاری اولین همایش ریزگرد با رویکرد سلامت محور
به سایت امتیاز دهید:


باستناد مصوبه دويست وشصت و دومين  جلسه مورخ 7/8/70 شورايعالی انقلاب فرهنگی و آئين نامه مربوط به آن , انجمن علمی بهداشت ایران در سال1378 تاسیس گردید. انجمن صرفاً در زمينه های علمی, تحقيقاتی , تخصصی و فنی مربوط فعاليت می نمايد و اعضای آن بنام انجمن حق فعاليت سياسی يا وابستگی به دستجات و احزاب سياسی را ندارند. انجمن غيرانتفاعی بوده و از تاريخ تصويب کميسيون موضوع ماده 4 مصوبه دويست و شصت و دومين جلسه شورايعالی انقلاب فرهنگی و ثبت در اداره ثبت شرکت ها دارای شخصيت حقوقی است و رئيس هيات مديره آن نماينده قانونی انجمن می باشد.

اهداف و وظائف انجمن:
1.    ايجاد ارتباط علمی, فنی , تحقيقاتی , آموزشی و تبادل نظر بين محققان , متخصصان و ساير کارشناسانی که بنحوی با شاخه های گوناگون بهداشت محيط سروکار دارند.
2.    همکاری با وزارت بهداشت, درمان و آموزش پزشکی و دانشگاهها و موسسات آموزشی و پژوهشی در برنامه ريزی امور آموزشی , پژوهشی و برگزاری گردهمائی ها وبازآموزی.
3.    ارزيابی وبازنگری برنامه های آموزشی , پژوهشی و ارائه پيشنهادهای لازم در مسائل مذکور.
4.    ارائه خدمات آموزشی , علمی , پژوهشی و فنی.
5.    ترغيب و تشويق دانشمندان , پژوهشگران و دانشجويان در پيشبرد فعاليتهای علمی پژوهشی و آموزشی.
6.    تهيه و تدوين و انتشار نشريات علمی, آموزشی و برگزاری گردهمائی های بازآموزی آموزشی و پژوهشی درسطوح داخلی و خارجی با رعايت قوانين و مقررات  جاری کشور.

عضويت در انجمن علمی بهداشت محیط ایران به طرق زير می باشد:


o    عضويت پيوسته : هيات موسس انجمن و کليه افرادی که حداقل دارای درجه کارشناسی در يکی از رشته های بهداشت محيط و يا رشته های وابسته باشند می توانند طبق ضوابط مذکور دراين اساسنامه به عضويت انجمن درآيند.
o    عضويت وابسته : افرادی که حائز شرايط زير باشند می توانند به عضويت وابسته انجمن درآيند.
کليه کسانی که دارای درجه کارشناسی در يکی از رشته های ذيربط با حداقل 3 سال فعاليت آموزشی و يا پژوهشی اجرايی باشند و کليه افرادی که دارای درجه کارشناسی هستند.
o    عضويت افتخاری : شخصيت های ايرانی و خارجی که مقام علمی , فرهنگی و اجتماعی آنان حائز اهميت خاص باشد و يا در پيشبرد اهداف انجمن کمک های موثر و ارزنده ای نموده باشند می توانند به عضويت افتخاری پذيرفته شوند.

 

 

 

 

 نوشته شده توسط : administrator  |  تاریخ ارسال : جمعه، 28 بهمن ماه، 1390  |   موضوع: IAEH  |   بازدید: 22358

کاربرانی که به این خبر امتیاز داده اند.(قرمز رأی منفی و آبی رأی مثبت):

مرتبط باموضوع :

 نتایج انتخابات انجمن علمی بهداشت محیط ایران مشخص شد  [ سه شنبه، 2 مرداد ماه، 1397 ] 611 مشاهده
 اهداف انجمن علمی بهداشت محیط ایران  [ جمعه، 28 بهمن ماه، 1390 ] 6168 مشاهده
 4 مهر، روز جهانی بهداشت محیط گرامی باد  [ يكشنبه، 2 مهر ماه، 1396 ] 1191 مشاهده