گزارشهای تصویری

گالری عکسهای دهمین جشنواره علمی اجرایی بهداشت محیط گالری عکسهای سومین همایش بین المللی بهداشت محیط گزارش تصویری: جلسه داوری دهمین جشنواره علمی بهداشت محیط جلسه بررسی مشکلات و چالشهای رشته بهداشت محیط برگزار شد گزارش تصویری: مراسم بزرگداشت دکتر مصداقی نیا گزارش تصویری: برگزاری کمپین روز جهانی زمین در سراسر ایران


دریافت فایلحمایت شوندگان

حمایت انجمن از برگزاری اولین همایش ریزگرد با رویکرد سلامت محور
به سایت امتیاز دهید:

 

 

حوالی ظهر چهارشنبه اول خردادماه حادثه‌ی تلخی در سایت دفن بهداشتی پسماند برمشور در شیراز به وقوع پیوست که در نوع خود در کشور و حتی در جهان بی‌سابقه بود.سایت دفن بهداشتی برمشور شیراز به نظر اکثر کارشناسان پسماند، بهترین و استانداردترین سایت دفن بهداشتی کشور است.

 

بزرگترین حادثه ناگوار در محلهای دفن بهداشتی پسماند کشور چگونه در شیراز اتفاق افتاد؟

ماجرا از آنجا آغاز شد که بر اثر سقوط تیر برق مستقر در نزدیکی محل تخلیه زباله‌ها و ایجاد جرقه، آتش سوزی در سایت دفن زباله در برمشور اتفاق می‌افتد و اکیپی از آتش‌نشانان به محل اعزام می‌شود اما در حین خاموش کردن آتش، بخشی از محل به دلایل نامعلومی نشست می‌کند و ۱۱ نفر از آتش نشانان و مأمورین فضای سبز شهرداری که مشغول خاموش کردن آتش بودند، به حفره‌ای به عمق ۳۰ متر سقوط کرده و کوهی از زباله به روی آن‌ها ریزش می‌کند.

 

گزارش تصویری 1

در پی این حادثه تعدادی از عوامل اجرایی سایت بازیافت، به همراه چند تن از آتش‌نشانان زیر صدها تن زباله دفن شدند.  در ساعت‌های اولیه بروز این حادثه چهار تن از حادثه‌دیدگان نجات پیدا کردند.  عمليات تجسس اجساد بدون وقفه از روز چهارشنبه آغاز و در نهایت در روز جمعه پیکر آخرین نفر از زیر هزارن تن پسماند پیدا شد. براساس اين گزارش، محمدرضا جنتي و كريم نوربخش، از كارشناسان ارشد سازمان پسماند شیراز،عبادالله فولادي و حسين بهروزپودنك، از كاركنان آتش‌نشاني، موسي رحيمي، حسين بهمن‌پور و پرويز بهمن‌پور، از نيروهاي پيمانكاري سايت بازيافت زباله شيراز، هفت قرباني اين حادثه تلخ بودند.

 

گزارش تصویری 2

انجمن علمی بهداشت محیط ایران ضایعه درگذشت این عزیزان را به خانواده های داغدار و مردم شیراز تسلیت عرض نموده و برای آن عزیزان، علو درجات و برای همه بازماندگان صبر جزیل آرزو می نماید.

 

 نوشته شده توسط : mhimokhtari  |  تاریخ ارسال : دوشنبه، 6 خرداد ماه، 1392  |   موضوع: News  |   بازدید: 4447

کاربرانی که به این خبر امتیاز داده اند.(قرمز رأی منفی و آبی رأی مثبت):

مرتبط باموضوع :

 تصويب 4 رشته مرتبط با مهندسی بهداشت محيط  [ دوشنبه، 10 تير ماه، 1392 ] 9335 مشاهده
 تعویق برگزاری آزمون خوداظهاری بهداشتی  [ دوشنبه، 18 خرداد ماه، 1394 ] 6135 مشاهده
 
نام شما: [ کاربر جدید ]

نام شما (ضروری): 
ایمیل شما (ضروری): 
نظر:
کد امنیتی
کد امنیتی

  [ بازگشت ]

بازدیدکنندگان غیر عضو حق ارسال نظر و پیشنهاد در مورد مطالب این سایت ندارند .
برای استفاده از سرویسهای مخصوص کاربران عضو فرم عضویت را تکمیل نمائید .