انجمن علمی بهداشت محیط ایران
افتخاری دیگر: جایزه ملی محیط زیست به دکتر سیمین ناصری اهدا شد

تاریخ : چهارشنبه، 19 خرداد ماه، 1395   موضوع : اخبار

سازمان حفاظت محیط زیست به منظور افزایش مشارکت همگانی درحفاظت از محیط زیست از سال ۱۳۷۹اقدام به برگزاری جایزه ملی محیط زیست کرده تا از فعالیت های ارزنده افراد حقیقی و حقوقی حافظ محیط زیست قدردانی کند. در یازدهمین سال برگزاری این جایزه، برگزیدگان یازدهمین جایزه ملی محیط زیست با حضور معاون اول رئیس جمهوری و رئیس سازمان حفاظت محیط زیست، وزرای نفت و آموزش و پرورش معرفی شدند.

 

رییس سازمان حفاظت محیط زیست در این مراسم ابراز امیدواری کرد این حرکت نقشی موثر در ایجاد جنبش و جریان اجتماعی مثبت برای حفظ محیط زیست کشور داشته باشد.وی با اشاره به جوایز جهانی محیط زیست گفت: در تمام دنیا این جوایز نقش موثری در الگوسازی رفتاری و اندیشه ای برای حفظ محیط زیست به عنوان یک ابزار تشویقی دارند. ابتکار با مرور سابقه برگزاری جایزه ملی محیط زیست در ایران اظهار کرد: این جایزه از زمان دولت اصلاحات با برگزاری هیات داوری مستقل و دقت بالا به عنوان حرکتی اجتماعی و فرهنگی برای بهبود محیط زیست آغاز شد.

در انتهای این مراسم جایزه ملی محیط زیست در پنج بخش به فعالان در عرصه محیط زیست اهدا شد.

در بخش متخصصان: دکتر سیمین ناصری (نایب رئیس انجمن علمی بهداشت محیط ایران)، دکتر یوسف حجت و دکتر مجید عباسپور موفق به اخذ این جایزه شدند.

 

 

 

در بخش موسسات عمومی و سازمان های دولتی: وزارت آموزش و پرورش رتبه اول، وزارت نفت رتبه دوم و وزارت ورزش و جوانان رتبه سوم را کسب کردند.

در بخش شرکت های خصوصی: رتبه اول و سوم نداشت اما گروه صنعتی عمران گسترکاردار رتبه دوم را کسب کرد.

در بخش سازمان های مردم نهاد، جمعیت زنان مبارزه با آلودگی محیط زیست اصفهان رتبه اول، سازمان مردم نهاد کیمیای سبز رتبه دوم و کمیته محیط زیست بنیاد مهر همدان رتبه سوم را کسب کردند.

 

رئیس و اعضای هیئت مدیره انجمن علمی بهداشت محیط ایران این موفقیت بزرگ را به خانم دکتر ناصری (نائب رئیس محترم انجمن علمی بهداشت محیط و عضو هیات علمی دانشگاه علوم پزشکی تهران) تبریک گفته و توفیق  روز افزون ایشان را از خداوند بزرگ مسئالت می نماید.

 

پایان خبر

 

 

 

 

دکتر سیمین ناصری جایزه ملی محیط زیست
منبع این مقاله : انجمن علمی بهداشت محیط ایران

http://www.iaeh.ir/

آدرس این مقاله :
http://www.iaeh.ir/196/افتخاری-دیگر:-جایزه-ملی-محیط-زیست-به-دکتر-سیمین-ناصری-اهدا-شد/